Letní RUGBY soustředění

26. - 31.7 2021 v Českém ráji

Na léto 2021 jsme pro naše hráče připravili první letní rugby soustředění, které se uskuteční v Kempu V Ráji přímo v Českém ráji. Zaměřený bude hlavně na sport a rugby. Počet účastníků je omezen na 15 hráčů. 

Ubytování je zajištěné ve zděné budově, která je rozdělená na 2 pavilony (1x dvoulůžkový pokoj, 1x třílůžkový pokoj, 1x pětilůžkový pokoj, 2x šestilůžkový pokoj) , každý pavilon má vlastní sociální zařízení. K dispozici máme hřiště, minigolf, volejbalové hřiště, malé koupaliště. Strava je plná penze (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře a celodenní pitný režim). 

Cena byla stanovena na 3.000,-, kde je zahrnuta doprava, ubytování, strava, vstupy. Některé zdravotní pojišťovny přispívají na sportovní tábory. Je nutné získat informace a podmínky u své pojišťovny.
Zálohu-nevratnou ve výši min 50% je nutné uhradit do 31.1.2021. Doplatek je nutné uhradit nejdéle do 15.6.2021. Je nutné , aby účastník soustředění měl zaplacený hráčský příspěvek klubu od září 2020. Příp. je nutné uhradit hráčský příspěvek do 31.1.2021. 

Program soustředění bude uzpůsoben počasí. Každý den před snídaní zahájíme během a rozcvičkou, po snídani bude následovat 2hodinový rugby trénink, po obědě a poledním klidu budou další sportovní aktivity. Po večeři si řekneme něco o rugby, zahrajeme si, apod. Přesný program bude dodán během června 2021.

Účastníci soustředění musí mít platné lékařské potvrzení, odevzdanou přihlášku na soustřední, souhlas GDPR a v den odjezdu potvrzení o bezinfekčnosti.