Sezóna 2023-2024

Rádi bychom oslovili všechny, kteří by se mohli a chtěli NEJENOM finančně podílet na rozvoji rugby klubu v Rumburku, který je jediným v Ústeckém kraji a přispěli tak ke sportovnímu rozvoji dětí a mládeže. 
V letošní sezóně čeká naše hráče spousta akcí a výzev. Rádi bychom pokračovali ve spolupráci s AMMOR (Asociace malých a mladých oddílů rugby) a to v kategoriích U12-16, turnajů pořádaných Rugby unií pro U8 a U10  v barvách našeho klubu. Rádi bychom vyslali naše hráče opět na zahraniční cesty. Uskuteční se i letní soustředění v červenci Yvese Perrota v Olomouci a v Kralupech nad Vltavou.

Děkujeme, že nás podporujete a především děti a mládež, pro něž se sport v současné době již není tak přirozenou součástí života, jako tomu bývalo dříve.

Rugby je všestranný, kolektivní sport. Dá se trénovat téměř na každém povrchu (tráva, písek, voda, sníh) a své místo najdou sprinteři, ale i méně fyzicky zdatní.

Našim hráčům nabízíme sportovní vyžití a skvělou partu hráčů bez předsudků. 

Možnosti sponzorinku:
Největší nákladovou položku tvoří cestovní výlohy - až 100tis ročně.
Rádi bychom podpořili hráče na letních kempech příspěvkem a ulehčili rodičům nebo podpořili, aby se kempu hráč mohl zúčastnit.
Příspěvek na letní vodácký den na Malé Skále.
Startovné na skvělé sportovní akci - Šnek Race ve Chřibské, které se pravidelně účastníme již 6. rokem.
Potřebovali bychom i propagační předměty pro potenciální hráče.

Určitě nalezneme i další možnosti a způsoby prezentace.


PŘEDSTAVENÍ KLUBU

Prezentace ke stažení 

© 2013 Rugby club Lions Rumburk
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!